תיכון תמר

תיכון תמר

תיכון תמר זכה להכרה ממשרד החינוך כתיכון על-אזורי.

תיכון תמר נשען על מסורת של חינוך וולדורף (אנתרופוסופי) בארץ ובעולם, אך גם מתפתח ומתקדם בהתאם למציאות שבה הוא פועל. בדרך של עשייה רחבה בתוך ומחוץ לבית הספר, למידה של מגוון תחומי ידע והתנסות אמנותית, מדעית וחברתית – אנו שואפים להצמיח בוגרי תיכון מובילי דרך ומנהיגים, שכלל החוויות, לרבות בחינות הבגרות, מפתחות ומעצבות את דמותם

כמו תיכוני וולדורף מצטיינים בעולם ובישראל, גם בתיכון תמר אנו שואפים לרמה אקדמית גבוהה כחלק מתכנית הלימודיםתלמידי התיכון לומדים את מקצועות החובה לבגרות ובוחרים בין מספר מסלולי לימוד מוגברים.

התפיסה הפדגוגית בתיכון תמר גורסת כי תהליכי עומק ומיומנויות אישיות וחברתיות, נלמדות באמצעים אמנותיים ומתוך התנסות מעשית בסדנאות המלאכה והאמנות כמו נגרות, ויטראז', קדרות, ציור, מוזיקה ודרמה

 תהליכים אלו מועצמים ביציאה של כמה שבועות בשנה לפרויקטים מחוץ לכותלי בית ספר: שבוע עבודה, שבוע אמנות, שבוע התנדבות ושבוע טיול

אנו מכינים את התלמידים להתמודד עם כל משימה לימודית לרבות בחינות הבגרות. בנוסף, נדרשים התלמידים לעמוד במשימות עיוניות ומעשיות בתחומים שונים, להגיש עבודות אישיות בכתב ובעל פה, לצאת למסעות מאתגרים, ליזום פרויקטים חברתיים ועוד.

הצוות החינוכי מורכב ממורים בעלי הכשרה אקדמית להוראה בתיכונים, אשר בנוסף מהווים דמויות חינוכיות משמעותיות, בעלות ארגז כלים עשיר וניסיון חיים בתחומים מגוונים: באקדמיה, בהיי-טק, בצבא, בספורט ובאומנויות. כמו כן, המורים שלנו לוקחים חלק בתכנית להכשרת מורי וולדורף.

ההיכרות המעמיקה בין המורים והתלמידים בתיכון, והחוויות המשותפות שהם צוברים, בונות מרחב לתהליכים בינאישיים וקבוצתיים. זאת מתוך הבנה, שפיתוח קשרים אנושיים הוא אימון לא רק מהנה אלא גם חשוב בגילאים אלו של עיצוב האישיות והעצמי.

תיכון תמר חינוך וולדורף הוד השרון – תיכון על אזורי 
ההרשמה בעיצומה – מספר מקומות מוגבל
למידע נוסף השאירו פרטים בקישור ונחזור אליכם בהקדם:

https://lp.vp4.me/k3yg

https://www.instagram.com/tichon_tamar 

 מידי שנה מתקיים יום פתוח להורים ותלמידים המעוניינים להירשם לתיכון תמר.

אתם מוזמנים לעקוב באתר בית ספר ואתר פייסבוק

לגבי תאריכים ( בדרך כלל אחרי חנוכה). https://www.facebook.com/TamarWaldorfSchool

 

תהליך הרישום לתיכון מתבצע לפי ההנחיות הבאות:

  1. השתתפות ההורים והתלמיד/ה ביום הפתוח היא חובה.
  2. מילוי ערכת הרשמה. ראיון היכרות של התלמיד והוריו עם צוות בית ספר (יתבצע לאחר בדיקת ערכת הרשמה).
  3. הודעה בדוא"ל על קבלה או אי קבלה לתיכון.
  4. חתימה על טופס הסדרי תמיכה בפעילות העמותה.
  5. השתתפות חובה בהרצאות להורים. תאריכי ההרצאות מפורסמים.
  6. מילוי בקשת העברה בעיריית הוד השרון.

*תושבי חוץ:
במועד הרישום מבקשים בקשות העברה. לאחר קבלת התלמיד לבית הספר ההורים צריכים להעביר לעיריית הוד השרון אישור לימודי חוץ ואגרת רישום.

תנאי קבלה לתיכון:

  • רמה לימודית ואישית גבוהה
  • השתתפות בימי הכרות
  • מילוי ערכת רישום
  • ראיון אישי

פרטים נוספים לגבי הרשמה בדף צרו קשר | רישום